Хемија

 

 

 

 

Резултати са општинског такмичења 2013/14.

 

У суботу, 8.03.2014. год., у нашој школи одржано је општинско такмичење из хемије. Остварени су следећи резултати:

 

Седми разред

 

Ред

бр.

Име и презиме ученик-такмичара

Име и презиме наставника

Основна школа

Број бодова

1.

Анђелка Барбуловић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

76

2.

Виолета Златић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

85

3.

Барбара Мучић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

77

4.

Јована Миленковић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

76

5.

Владана Павловић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

49

6.

Анђела Адамовић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

60

7.

Маја Редић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

53

8.

Марина Милошевић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

40

9.

Милица Мадановић

Жељко Драгојевић

„ Велимир Маркићевић“

37

10.

Мартин Јовановић

Жељко Драгојевић

„ Велимир Маркићевић“

42

11.

Душан Стојковић

Жељко Драгојевић

„12. септембар“

46

12.

Давор Стефановић

Жељко Драгојевић

„ 12.септембар“

43

13.

Сања Степановић

Маја Ранђеловић

„Миладин Бучановић“

33

14.

Стефана Петровић

Маја Ранђеловић

„Миладин Бучановић“

27

 

 

Осми разред

 

Ред.

бр.

Име и презиме ученик-такмичара

Име и презиме наставника

Школа

Број бодова

1.

Миленија Њагојевић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

47

2.

Марина Марковић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

61

3.

Вероника Јанковић

Раденка Тодоровић

„Бранко Перић“

34

4.

Милица Николић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

10

5.

Новак Милошевић

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

19

6.

Милијана Струњаш

Јасмина Миленковић

„Вук Караџић“

10

7.

Стефан Николић

Жељко Драгојевић

„ Велимир Маркићевић“

25

8.

Немања Јовановић

Жељко Драгојевић

„ Велимир Маркићевић“

40

9.

Бојан Бајер

Жељко Драгојевић

„ 12. септембар“

24

10.

Александра Владић

Жељко Драгојевић

„ 12.септембар“

19

11.

Предић Јелена

Маја Ранђеловић

„Миладин Бучановић“

25

12.

Бучановић Драган

Маја Ранђеловић

„Миладин Бучановић“

17

 

 


 

 

 

Резултати са општинског такмичења 2012/13.

 

 

 

 

Ред.

бр.

Име и презиме ученика

Разред

Бодови

1.

МИЛИЈАНА СТРУЊАШ

VII /1

57

2.

МИЛИЦА ДЕНИЋ

VII /1

56

3.

МИЛАН ЈОВАНОВИЋ

VII /1

50
4.

МИЛАН ЈОВАНОВИЋ

VII /1

50

5.

ЖЕЉКА ЧИЗМИЋ

VII /1

44

6.

НАТАЛИЈА НОВАКОВИЋ

VII /1

35

7.

АЛЕКСА АЛЕКСИЋ

VII /1

34

1.

МИЛА ЛАЗАРЕВИЋ

VIII/3

44

2.

ДУШАН РАДИВОЈЕВИЋ

VIII/ 2

44