Дечја колонија “Дунав 588"

Дечја колонија “Дунав 588/13” у ОШ “Вук Караџић ” у Доњем Милановцу

Свечана изложба радова наших ђака у нашој школи је отворена 4.04.2013.год. и том приликом деца и њихови родитељи као и представници локалне и општинске власти су имали прилику да погледају низ штафелаја на којима су са обе стране изложени радови.

Овај низ слика представља Дунав и надамо се да ће се жеља организатора да се овој колонији прикључе још многи млади људи и остварити. Колико је наше ангажовање било потпуно и искрено, говори и чињеница да нам је организатор манифестације дозволио да задр ж имо слике наших ђака које ће бити експонати у холовима и којима се дичимо јер осликавају ђачку свест у вези са значајем Дунава. Холови наше школе ће сигурно бити веселији и лепши.

Надамо се да ће број учесника у овој манифестацији бити јо ш већи у наредном периоду и да ће се циљеви колоније у потпуности остварити. Ми смо ту да сарађујемо и да отвореног ума прихватамо све иновације и оно што ће можда утицати и на развој нашег краја.

Како је то изгледало тог 4.априла, просудите по фотографијама…..