Математика

 

Резултати са школског такмичења 2015/2016.

 

3.РАЗРЕД

  • Aлекса Живковић 91 поен
  • Алекса Петровић 81 поен
  • Вук Марковић 80 поена
  • Матија Николић 72 поена
  • Ана Делчев 71 поен

 

 

4. РАЗРЕД

1. Марија Крстић 88 поена

2. Тијана Флорић 84 поена

3. Кристина Панкалујић 78 поена

4. Милица Пешић 74 поена

 

 

5.РАЗРЕД

1.Марко Радаковић 85 поена

2.Марија Петровић 85 поена

3.Анђела Настасијевић 85 поена

4.Мартина Крсмановић 85 поена

5.Јована Чанчар 85поена

6.Сања Барбуловић 78 поена

7.Немања Станојевић 70 поена

 

 

 

 

6.РАЗРЕД

1. Софија Мартиновић 75 поена

2. Димитрије Ђорђевић 57 поена

3. Душан Пувар 46 поена

4. Андрија Петровић 40 поена

 

 

7.РАЗРЕД

1. Катарина Гавриловић 88 поена

2. Мануела Сурдуловић 65 поена

3. Дијана Панкалујић 58 поена

4. Милош Симоновић 53 поена

 

 

8.РАЗРЕД

1.Данијела Владић 78 поена

2.Уршикић Милена 70 поена

3.Кривокућа Кристина 70 поена

4.Јана Стаменковић 46 поена

5.Алекса Ђорђевић 46поена

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резултати са школског такмичења 2014/2015.

 

 

Treћи разред

 

1. Марија Крстић 100 поена 2.

2.Милутин Јанковић 80 поена

3. Ана Јовановић 80 поена

4. Тијана Флорић 78 поена

5. Лука Ђорђевић 75 поена

 

 

Четврти разред

 

1. Јована Чанчар 85 поена

2. Марија Петровић 85 поена

3. Мартина Крсмановић 80 поена

4. Марко Радаковић 80 поена

5. Сања Барбуловић 80 поена

 

 

Пети разред

 

1.Ђорђевић Димитрије 90 поена

2.Ђорђевић Данијел 78 поена

3.Бибић Зорко 73 поена

4.Мартиновић Милош 70 поена

4.Пувар Душан 70 поена

4.Илић Силвија 70 поена

5.Текилеровић Александра 65 поена

5.Константиновић Милијана 65 поена

6.Мартиновић Софија 60 поена

6.Николић Михајло 60 поена

6.Зорнић Матеја 60 поена

7.Стевановић Никола 55 поена

7.Кришановић Милош 55 поена

8.Петровић Анђела 50 поена

8.Стојановић Лука 50 поена

8.Петровић Филип 50 поена

9.Уршикић Петар 45 поена

 

 

Шести разред

 

Име и презиме - одељење

Број бодова од 100

пласман

Анастасија Мијуцић VI 2

90

1 *

Мануела Сурдуловић VI 1

90

1 *

Катарина Гавриловић VI 1

80

2 *

Никола Башић VI 1

60

3 *

Војислав Џамбас VI 1

50

4 *

Јована Димитријевић VI 2

40

5

Сара Павловић VI 1

40

5

Милош Симоновић VI 2

30

6

Наташа Петровић VI 2

25

7

Марија Пауновић VI 2

25

8

Драгана Милосављевић VI 1

25

8

Милош Черчелановић VI 1

25

8

Валерија Черчелановић VI 1

20

9

Тања Јанковић VI 1

15

10

Невена Обрадовић VI 1

10

 

Милица Бабић VI 2

10

 

Ненад Новаковић VI 2

10

 

Гордан Ђурић VI 2

10

 

Александра Савић VI 1

10

 

Сашка Николић VI 2

10

 

 

 

Седми разред

 

1.Владић Данијела 90 поена

2.Бошковић Огњен 80 поена

3.Уршикић Милена 65 поена

4.Маринковић Марија 60 поена

5.Стаменковић Јана 53 поена

6.Мартиновић Марина 51 поен

7.Пауновић Милош 50 поена

8.Николић Сара 46 поена

9.Ђорђевић Алекса 43 поена

10.Миловановић Миона 40 поена

11.Радуловић Александра 35 поена

12.Родић Саша 31 поен

13.Стефановић Марија 25 поена

14.Радуновић Борис 20 поена

 

 

Осми разред

 

Име и презиме - одељење

Број бодова од 100

пласман

Маријана Радуловић VIII 1

100

1 *

Татјана Радуловић VIII 3

80

2 *

Марина Милошевић VIII 1

78

3 *

Вељко Петровић VIII 1

78

3 *

Катарина Петровић VIII 2

70

4 *

Јована Бошковић VIII 2

65

5

Кристина Јовановић VIII 1

60

6

Јована Миленковић VIII 1

60

6

Милан Ћетковић VIII 3

48

7

Владана Павловић VIII 3

48

7

Маја Редић VIII 3

46

8

Душан Бузгановић VIII 3

45

9

Анђела Адамовић VIII 3

40

10

Ружица Филиферовић VIII 1

38

11

Милица Јовановић VIII 3

38

11

Александра Лазаревска VIII 3

30

12

Јасна Маљић VIII 2

30

12

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Пласман за општинско такмичење 2013/2014.

 

Трећи разред

  • Радаковић Марко
  • Чанчар Јована
  • Станојевић Немања
  • Барбуловић Сања
  • Настасијевић Анђела
  • Петровић Марија
  • Миленковић Никола
  • Ракић Душан
  • Тодоровић Матеја

 

Четврти разред

  • Душан Пувар
  • Вељко Илић
  • Матеја Зорнић
  • Лука Стојановић
  • Анђела Петровић
  • Филип Флорић
  • Димитрије Ђорђевић

 

Пети разред

  • Катарина Гавриловић 5-1
  • Мануела Сурдуловић 5-1
  • Анастасија Мијуцић 5-2

 

 

Шести разред

  • Марија Маринковић 6-2
  • Милош Пауновић 6-2
  • Саша Родић 6-1

 

 

Седми разред

  • Кристина Јовановић 7-1
  • Ружица Филиферовић 7-1
  • Милан Ћетковић 7-3

 

 

Осми разред

  • Николина Зарић 8-2
  • Мирела Петровић 8-1
  • Милан Јовановић 8-1

 

 


 

 

 

 

Пласман за општинско такмичење 2012/2013

 

 

 

 

Ред.

Br .

Име и презиме

ученика-такмичара

Разред

Презиме и име

предметног наставника

1.

МАТЕЈА ЗОРНИЋ

III

 

СНЕЖАНА СТЕВКИЋ

2.

ВЕЉКО ИЛИЋ

III

3.

ДУШАН ПУВАР

III

4.

СТОЈАНОВИЋ ЛУКА

III

5.

ДИМИТРИЈЕ ЂОРЂЕВИЋ

III

МАРИНА ЈОВАНОВИЋ

6.

ФИЛИП ФЛОРИЋ

III

1.

КАТАРИНА ГАВРИЛОВИЋ

IV

 

 

 

ВЕСНА РАДОЈЕВИЋ

2.

СТЕФАН ИВКОВИЋ

IV

3.

ТАЊА ЈАНКОВИЋ

IV

4.

ВАЛЕРИЈА ЧЕРЧЕЛАНОВИЋ

IV

5.

МИЛОШ ЧЕРЧЕЛАНОВИЋ

IV

6.

ЈОВАНА ДИМИТРИЈЕВИЋ

IV

7.

ВОЈИСЛАВ ЏАМБАС

IV

8.

АНАСТАСИЈА МИЈУЦИЋ

IV

ЕМИЛИЈА ГИЦОВИЋ

9.

САРА ПАВЛОВИЋ

IV

СНЕЖАНА ГУЛИЦОВСКИ

10.

ГОРДАН ЂУРИЋ

IV

ДАНИЈЕЛ ДРАГАШ

11 .

МАРИЈА ПАУНОВИЋ

IV

12.

ЈОВАНА ТРУЈИЋ

IV

1.

МИЛОШ ПАУНОВИЋ

V /1

 

САЊА НИКОЛИЋ

2.

ДАНИЈЕЛА ВЛАДИЋ

V /2

3.

МАРИЈА МАРИНКОВИЋ

V /2

4.

БОРИС РАДУНОВИЋ

V /3

1.

МАРИЈАНА РАДУЛОВИЋ

VI / 1

РАДМИЛА ЂОРЂЕВИЋ

2.

ЈАСНА МАЉИЋ

VI /2

1.

МИРЕЛА ПЕТРОВИЋ

VII / 1

 

 

САЊА НИКОЛИЋ

2.

МИЛАН ЈОВАНОВИЋ

VII / 1

1.

ДАНИЦА ТРАЈИЋ

VIII /1

2.

ЗОРАНА ЂОРЂЕВИЋ

VIII /3

3.

МИЛА ЛАЗАРЕВИЋ

VIII /3