Tакмичења

 

ПЛАСМАНИ НА ОПШТИНСКИМ ТАКМИЧЕЊИМА 2010/2011.

 

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

 

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
6. 2. место АЛЕКСАНДАР РАЈИЋ САША БАЗИЋ
7. 1. место САРА ЊАГОЈЕВИЋ ВЕРИЦА ЧОВИЋ
  2. место МАРИО ТОЧАКОВИЋ ВЕРИЦА ЧОВИЋ
8. 3. место СНЕЖАНА БИБЕСКОВИЋ ВЕРИЦА ЧОВИЋ

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
8. 2. место ТАДИЈА ДРАГОШАНОВИЋ ДАМЈАН СТЕВКИЋ

 

 

РУСКИ ЈЕЗИК

 

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
8. 1. место ВЛАДИМИР ПУРТОВ РАДЕ ДЕСПОТОВИЋ
  2. место СНЕЖАНА БИБЕСКОВИЋ  

 

 

ГЕОГРАФИЈА

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
7. 1. место НИКОЛА ЈЕВРИЋ СВЕТЛАНА БУЗГАНОВИЋ
  2. место МИЛОШ ДУГАЛИЋ  
  3. место БОЖИЦА МИЛЕНКОВИЋ  
8. 1. место НИНОСЛАВА МАТЕЈЕВИЋ  

 

 

ИСТОРИЈА

 

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
5. 1. место МИЛАН ЂУРИЋ МИША ИЛИЋ
  2. место БРАНКО РАЈЧИЋ  
6. 1. место ФИЛИП АЛЕКСИЋ  
  2. место АЛЕКСАНДАР РАЈИЋ  
8. 1. место МЛАДЕН АДАМОВИЋ  

 

 

МАТЕМАТИКА

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
4. 1. место МАРИЈАНА РАДУЛОВИЋ ВЕСНА РАДОЈЕВИЋ
5. 3. место МИРЕЛА ПЕТРОВИЋ САЊА НИКОЛИЋ
6. 1. место ЗОРАНА ЂОРЂЕВИЋ РАДМИЛА ЂОРЂЕВИЋ
  2. место МИЛА ЛАЗАРЕВИЋ  
  3. место ДАНИЦА ТРАЈИЋ  
8. 3. место ИВАН МАКСИМОВИЋ САЊА НИКОЛИЋ

 

 

ФИЗИКА

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
6. 2. место ЈЕЛАНА ВИШИЋ МИРЈАНА ПАНТЕЛИЋ

ПРВО МЕСТО НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ

 

 

БИОЛОГИЈА

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
7. 1. место СТОЈАН БЕШИР ВЛАСТИМИР СТАНКОВИЋ
8. 1. место ТАДИЈА ДРАГОШАНОВИЋ  

 

 

ХЕМИЈА

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
8. 1. место КАТАРИНА МИЛОВАНОВИЋ ЈАСМИНА МИЛЕНКОВИЋ
  2. место СНЕЖАНА БИБЕСКОВИЋ  

 

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

 

АУТОМОДЕЛАРСТВО

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
7. 2. место НИКОЛА ПЕТРОВИЋ ДРАГИЦА ЈОВАНОВИЋ
  3. место МИЛОШ ТОДОРАНОВИЋ  

 

 

ИНФОРМАТИКА У СЛУЖБИ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОИЈЕ

РАЗРЕД
ПЛАСМАН
УЧЕНИК
НАСТАВНИК
7. 2. место НИКОЛА ЈEВРИЋ ЗОРАН ЖИВКОВИЋ
  3. место ЈЕЛЕНА НИКОЛИЋ  
8. 1. место КАТАРИНА МИЛОВАНОВИЋ  

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

МАЛИ ФУДБАЛ

2. место – девојчице Милорад Чорлија

2. место - дечаци

 

ОДБОЈКА

1.место – дечаци Борислав Кречковић

2.место – девојчице

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

1.место – дечаци

 

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

2.место - дечаци