Tакмичења

 

 

 

 

Резултати са општинског такмичења из хемије одржаног 27.02.2017.

 

 

Резултати са општинског такмичења из хемије (docx)

 

 


 

 

Резултати са општинског такмичења из математике одржаног 26.02.2017.

 

 

Резултати са општинског такмичења из математике (docx)

 

 


 

 

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА ЗА ШКОЛСКУ

2016/2017. ГОДИНУ

 

 

Календар такмичења за школску 2016/2017. годину(pdf)

 

 


 

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

 

 

Такмичење је одржано 05.03.2016. године у нашој школи.

 

Резултати - седми разред

 

Име и презиме ученика Основна школа Место школе Презиме и име наставника Поени тест
Катарина Гавриловић "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 80
Анастасија Мијуцић "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 76
Сања Јоксимовић "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 68
Манулела Сурдуловић "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 68
Јована Тизмонар "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 63
Дијана Панкалујић "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 61
Анђела Радовановић "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 51
Касија Ђорђевић "12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 40
Теодора Ђорђевић "12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 33
Петар Стиклић "12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко  

 

 

Резултати - осми разред

 

Презиме и име ученика Основна школа Место школе Презиме и име наставника Поени тест
Никола Дурлић "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 54
Саша Крзнар " 12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 52
Милица Сперлић "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 42
Александар Вагнер " 12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 40
Милена Уршикић "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 38

 

 

 


 

 

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА ЗА ШКОЛСКУ

2015/2016 ГОДИНУ

 

 

ПРЕДМЕТ

НИВО ТАКМИЧЕЊА

ДАТУМ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

 

 

 

Школско

 

До краја фебруара 2016.год

Општинско

 

19.03. 2016.

Окружно

 

3.04.2016.

Републичко

 

28.05.2016

 

 

СТРАНИ ЈЕЗИК

 

 

Општинско

 

20.02.2016.

Окужно

12.03.2016

Републичко

8.05.2016

 

ИСТОРИЈА

 

 

Општинско

6.03.2016.

Окружно

23.04.2016

.

Републичко

 

22.05.2016.

 

 

ГЕОГРАФИЈА

 

 

Општинско

 

13.03.2016

Окружно

 

2.04.2016.

Републичко

 

21.05.2016.

 

МАТЕМАТИКА

 

 

Школско

23.01.2016.

Општинско

27.02.2016

Окружно

19.03.2016.

 

Републичко

 

23.04.2016.

 

ФИЗИКА

 

 

Школско

19.02.2016

Општинско

13.03.2016.

Окружно

10.04.2016

Републичко

7-8.5.2016

 

ХЕМИЈА

 

 

Школско

 

28.02.2016.

Општинско

 

5.03.2016.

Окружно

 

3.04.2016.

Републичко

21-22.05. 2016.

 

БИОЛОГИЈА

 

 

Школско

Друга половина фебруара

Општинско

6.03.2016.

Окружно

9.04.2016.

Републичко

15.05.2016.

 

ТЕХНИЧКО и ИНФОРМАТИЧКО

ОБРАЗОВАЊЕ

 

 

Школско

 

Фебруар - март

Општинско

23.04.2016

Окружно

 

7.05.2016.

Републичко

 

20-21.05.2016.

 

ИНФОРМАТИКА И

РАЧУНАРСТВО

 

 

Општинско

 

21.02.2016.

Окружно

 

5.03.2016.

Републичко

2.04.2016.

 

 


 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

 

 

Такмичење је одржано 28.02.2015. године у нашој школи. Ученица наше школе Јована Миленковић освојила је друго место на такмичењеу из енглеског језика и остварила пласман за окружно такмичење.

 

Резултати - енглески језик

 

Р.бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

НАЗИВ ШКОЛЕ

НАСТАВНИК

Број бодова

1.

Буљубаша Милан

„ Велимир Маркићевић“

Мирјана Ђурђевић

35

2.

Петровић Анђела

„ Велимир Маркићевић“

Мирјана Ђурђевић

32

3.

Миленковић Јована

„Вук Караџић“

Дамјан Стевкић

32

4.

Стојковић Душан

„12.септембар“

Олгица Кнежевић

27

5.

Клокочинац Каролина

,,Бранко Перић“ Рудна Глава

Марина Голубовић Илић

27

6.

Труић Софија

„ Велимир Маркићевић“

Мирјана Ђурђевић

24

7

Мучић Барбар

,,Бранко Перић“ Рудна Глава

Марина Голубовић Илић

22

8 .

Радуловић Татјана

„Вук Караџић“

Дамјан Стевкић

20

8.

Шћопуловић Данко

„Миладин Бучановић“

Наташа Маринковић

17

9.

Фрунзић Стојанка

„Вук Караџић“

Дамјан Стевкић

13

10.

Балановић Владимир

,,Бранко Перић“ Рудна Глава

Марина Голубовић Илић

12

11.

Балановић Владимир

,,Бранко Перић“ Рудна Глава

Марина Голубовић Илић

12

 

 

 

Резултати - руски језик

 

 

Ред.

бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

НАЗИВ ШКОЛЕ

НАСТАВНИК

Број

бодова

1 .

Вељковић Ана

„ Велимир Маркићевић“

Раде Деспотовић

25,5

2 .

Стојковић Душан

„12.септембар“

Бојан Тасев

16,5

3 .

Златић Виолета

„Бранко Перић“

Бојан Тасев

20

4 .

Барбуловић Анђелка

„Бранко Перић“

Бојан Тасев

19

5 .

Ивановић Ивана

„Бранко Перић“

Бојан Тасев

15

5 .

Бекић Наташа

„12.септембар“

Бојан Тасев

9,5

6 .

Трајковић Јована

„12.септембар“

Бојан Тасев

13

7 .

Пауновић Софија

„12.септембар“

Бојан Тасев

12

8 .

Траиловић Стефан

„12.септембар“

Бојан Тасев

12

 

 

 

Резултати - француски језик

 

Ред.

бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА

НАЗИВ ШКОЛЕ

НАСТАВНИК

Број

бодова

1.

Павловић Тијана

„ Вук Караџић“

Марија Димитријевић

22,5

2.

Петровић Катарина

„ Вук Караџић“

Марија Димитријевић

11

3.

Редић Маја

„ Вук Караџић“

Марија Димитријевић

8

 

 


 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

 

 

Такмичење је одржано 22.02.2015. године у нашој школи.

 

Резултати - седми разред

 

Пласман Презиме и име ученика Основна школа Место школе Презиме и име наставника Поени тест
1 Крзнар Саша "12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 70.5
2 Никола Дурлић "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 63
3 Стефан Њагојевић "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 61
4 Николић Милоје "М.Бучановић" Влаоле Ранђеловић Маја 60
5 Предић Невена "М.Бучановић" Влаоле Ранђеловић Маја 55.5
6 Родић Саша "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 53
7 Maринковић Марија "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 51
8 Цепењор Тијана "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 49
9 Шербановић Неда "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 48
10 Уршикић Милена "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 41.5
11 Даниловић Илија "12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 38.5
12 Мартиновић Јелена "М.Бучановић" Влаоле Ранђеловић Маја 34

 

 

 

Резултати - осми разред

 

Пласман Презиме и име ученика Основна школа Место школе Презиме и име наставника Поени тест
1 Барбуловић Анђелка "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 52.5
2 Златић Виолета "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 46.5
3 Ђурић Страхиња "В.Маркићевић Мајданпек Драгојевић Жељко 43
4 Јовановић Кристина "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 42
5 Ђеловић Огњен " 12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 40
6 Павловић Владана "Вук Караџић" Д.Милановац Миленковић Јасмина 38
7 Стојковић Душан " 12.септембар" Мајданпек Драгојевић Жељко 36.5
8 Мучић Барбара "Бранко Перић" Рудна Глава Тодоровић Раденка 32
9 Мадановић Милица "В.Маркићевић" Мајданпек Драгојевић Жељко 28.5

 

 

 

 

 


 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ

 

У четвртак 19..02.2015.год. у Бору, одржано је окружно такмичење у одбојци за основне школе. Девојчице наше школе освојиле су прво место.

 

 

  • ПОЛУФИНАЛЕ:

ОШ „3.октобар“ – Бор 2

ОШ „Вук Караџић“ – Кладово 1

 

  • ПОЛУФИНАЛЕ:

ОШ „Вук Караџић“ – Доњи Милановац 2 (25,25)

ОШ „Вера Радосављеввић“ – Неготин 0 ( 7, 7)

 

 

 

ФИНАЛЕ

ОШ „Вук Караџић“ – Доњи Милановац 2 (25,25)

ОШ „3. октобар“ – Бор 0 (15, 7)

 

 

РАНГ ЛИСТА

 

  • ОШ „Вук Караџић“ – Доњи Милановац
  • ОШ „3. октобар“- Бор
  • ОШ „Вера Радосављевић“ – Неготин
  • ОШ „Вук Караџић“ - Кладово

 

 

 

 


 

 

 

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА ЗА ШКОЛСКУ 2014/2015. ГОДИНУ

 

 

 

 

ПРЕДМЕТ

НИВО ТАКМИЧЕЊА

ДАТУМ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

 

 

 

Школско

До краја фебруара 2015.год

Општинско

 

7.03. 2015.

Окружно

18.04.2015.

Републичко

23.05.2015

 

 

СТРАНИ ЈЕЗИК

 

 

Школско

 

Општинско

28.02.2015.

Републичко

3.05.2015.

 

ИСТОРИЈА

 

 

Општинско

8.03.2015.

Окружно

18.04.2015.

Републичко

 

17.05.2015.

 

 

ГЕОГРАФИЈА

 

 

Општинско

 

22.03.2015.

Окружно

 

19.04.2015.

Републичко

 

24.05.2015.

 

МАТЕМАТИКА

 

 

Школско

31.01.2015.

Општинско

28.02.2015.

Окружно

28.03.2015.

 

Републичко

 

26.04.2015.

 

ФИЗИКА

 

 

Школско

До 5.02.2015.

Општинско

7.02.2015.

Окружно

7.03.2015.

Републичко

 

18-19.04.2015.

 

ХЕМИЈА

 

 

Школско

 

14.02.2015.

Општинско

 

21.02.2015.

Окружно

 

21.03.2015.

Републичко

22-24.05. 2015.

 

БИОЛОГИЈА

 

 

Школско

Од 19 до 22.02.2015.

Општинско

14.03.2015.

Окружно

26.04.2015.

Републичко

17.05.2015.

 

ТЕХНИЧКО и ИНФОРМАТИЧКО

ОБРАЗОВАЊЕ

 

 

Школско

 

До 31.03.2015.

Општинско

26.04.2015.

Окружно

 

10.05.2015.

Републичко

 

22-23.05.2015.

 

ИНФОРМАТИКА И

РАЧУНАРСТВО

 

 

Општинско

 

22.02.2015.

Окружно

 

22.03.2015.

Републичко

19.04.2015.

 

 

 


 

 

У организацији Математичког друштва "Архимедес" из Београда 13.03.2014. год., традиционално је одржано математичко такмичење "Мислиша". И ове године "Мислиша" је окупио велики број такмичара на нивоу целе Србије, а у нашој школи укупно је учествовало 82 ученика од 2-8 разреда.

 

Ученици са пласманима:

3. разред Матеја Тодоровић 83 поена - похвала

4. разред Димитрије Ђорђевић 83 поена - похвала

6. разред Милош Пауновић 95 поена - II награда

6. разред Марија Маринковић 92 поена - III награда

 

 

 


 

 

У ПЕТАК 07.02.2014.ГОД. У СМЕДЕРЕВУ, ОДРЖАНО ЈЕ МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ.

 


ПИОНИРИ:

 

ОШ"ВУК КАРАЏИЋ"ДОЊИ МИЛАНОВАЦ-ОШ"КРАЉ АЛЕКСАНДАР I "ПОЖАРЕВАЦ 0:2 (16:25;18:25)

 

ОШ"ЈЈЗМАЈ"СМЕДЕРЕВО-ОШ"РАДОЈЕ ДОМАНОВИЋ"ПАРАЋИН 2:0 (25:13;25:12)

 

ФИНАЛЕ-ОШ"КРАЉ АЛЕКСАНДАР"-ОШ"ЈЈЗМАЈ" 2:0 (25:22;25:21)

 

ПИОНИРКЕ:

 

ОШ"МОМЧИЛО ПОПОВИЋ ОЗРЕН"ПАРАЋИН-ОШ"ВУК КАРАЏИЋ" Д.МИЛАНОВАЦ 1:2 (25:20;15:25;15:17)

 

ОШ"КРАЉ АЛЕКСАНДАР I" ПОЖАРЕВАЦ-ОШ"ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ"СМЕДЕРЕВО 0:2 (17:25;21:25)

 

ФИНАЛЕ-ОШ"ВУК КАРАЏИЋ"-ОШ"ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ" 1:2 (32:30;16:25;4:15)

 

 

 

 


 

 

Ученици наше школе, мушка и женска одбојкашка екипа, на окружном такмичењу у одбојци освојили су прво место. Такмичење је одржано 23.01.2014. год. у Кладову у хали Језеро. Учествовало је 4 мушке и 4 женске екипе. Са нашим екипама такмичиле су се екипе из Бора, Кладова и Неготина.

 

Честитамо!

 

 

 

 


 

 

Ученик наше школе Александар Рајчић је на регионалном такмичењу из енглеског језика, одржаном 06.04.2013. године у Неготину, освојио друго место и пласирао се за републичко такмичење.

 

 

 

 

 

Календар такмичења у школској 2012/2013.

 

 

Р.бр. Предмет Школско Општинско Окружно Републичко
1. Српски језик 14.02.2013 03.03.2013 13.04.2013 25.05.2013
2. Страни језик 21.02.2013 10.03.2013 06.04.2013 26.05.2013
3. Историја 26.02.2013 23.03.2013 20.04.2013 11.05.2013
4. Географија 28.02.2013 24.03.2013 27.04.2013 18.05.2013
5. Математика 07.02.2013 02.03.2013 06.04.2013 11.05.2013
6. Инфомратика 05.02.2013 23.02.2013 23.03.2013 20.04.2013
7. Физика 31.01.2013 10.02.2013 16.03.2013 27.04.2013
8. Хемија 19.02.2013 10.03.2013 07.04.2013 12.05.2013
9. Биологија 12.02.2013 03.03.2013 14.04.2013 19.05.2013
10. Техничко 28.02.2013 24.03.2013 21.04.2013 18.05.2013