Техничко и информатичко образовање

Резултати са општинског такмичења 2013/14.

Ученици наше школе Јована Миленковић 7-1 и Јасмин Мучић 7-3 су на општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, одржаном 15.03.2013. год. у Мајданпеку, остварили пласман на окружно такмичење.

Ранг листа ученика који су учествовали на општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања

Резултати са општинског такмичења 2012/13.

Ученици наше школе Јована Миленковић 6-1 и Јасмин Мучић 6-3 су на општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, одржаном 24.03.2013. год. у Мајданпеку, остварили пласман на окружно такмичење.

Ученици су учествовали у дисциплини аутомоделарство и информационо-комуникационе технологије.